Eğlenelim, öğrenelim, büyüyelim!

Sizden Gelenler

Nida Hanım a oğlumda konuşma geriliği olduğu için gitmiştik. Daha ilk seansta bilgisiyle tecrübesiyle çocuklarla iletişimiyle doğru kişi olduğunu anladık. Yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede oğlumda ilerlemeler olduğunu görmemiz bizi cok mutlu etti. Oğlum seanslara istekli gitmeye başladı. Kendisine sonsuz tesekkürler. İyi ki tanımışız kendisini.

Z. E.
(Doktor Takvimi)

Çocuğumdaki kekemelik probleminın çözümüne dair birçok kişinin aynı isme yönlendirmesiyle yolum kesişti Nida Hanımla, daha ilk seansımızda niye bu kadar tavsıye edildiğini anladım, doğru adreste olduğunuzu o kadar net hissediyorsunuz ki.. Bu işin çözümüne sizi ikna ediyor o tatlı diliyle ve aslında bu surece farketmeden dahıl oluyorsunuz, enerjisi mükemmel, çok kısa surede çok yol kat ettık.. sadece takılmaları degıl, altındakı sebeplerı de ortadan kaldırmamıza çok yardımcı oldu. Hersey için mınnettarım..

Re.. A.
(Doktor Takvimi)

Böylesi bir sürece yönlendirilmişseniz desteksiz aşmak imkansız… Oğlum 31. Ayında dil gelişim sürecinde geri kaldığından destek almaya başladık. Dordüncü ayın sonunda geldiğimiz nokta inanılmaz. Bir sıçrama yaşadık ve evet daha devam eden de bir sürecteyiz ama başladığımız noktayı hiç unutmuyoruz. En büyük motivasyonumuz bu. Daha akıcı konuşmalar, diyaloğa geçme vs… Oğlum artık durumsal ifadeleri iki ve üç kelimelik cümleleri söyleyebiliyor dört ay sonunda. Nida hanım minnettarız. Emeğiniz yadsınamaz.

Ar... U.
(Doktor Takvimi)

Çok memnunuz. Verdiği terapilerin faydası oldu. Kızım kendisini daha iyi ifade edip, çok güzle konuşuyor, daha önce insanlardan uzak duruyordu şimdi daha çok yakınlaştı. Daha mutlu çocuğum Nida Hanım'la .minnettarım kendisine. Son umudumdu umudumu boşa çıkarmadı.

D...
(Doktor Takvimi)

1 seneyi aşkındır oğlum kendisine gidiyor. İlk gittiğinde bir kaç kelime ve görsellerle anlaşabiliyorduk. 1 senedir beraberiz. Şu anda masal anlatabilecek formata geçti. Çok ilgili profesyonel, yardımcı. Oğlum istekli, mutlu gidiyor, çok yardımcı oldular her anlamda bize.

B.
(Doktor Takvimi)

İşinin ehli bir danışman, işini çok güzel yapıyor. Oğlumla ilgili çok güzel gelişmeler kaydediyoruz. Konuşmamız arttı, çoğaldı, 3-4 kelimeyi birleştirip cümle kuruyor. Değişik sesler, daha farklı sesler çıkartmaya başladı. Dersten çok daha iyi, pozitif, mutlu çıkıyor. Çocuğumla iletişimi çok iyi, derse mutlu girip mutlu çıkıyor.

F.
(Doktor Takvimi)

Çok memnunum, 8 aydır gidiyoruz. Kızım cümle kurmaya başladı oyun oynarken şakalaşmayı öğrendi. Kendini ifade etmeyi. Herkese tavsiye ederim Nida hanıma minnettarım kızım her dersten sora daha iyi olduğu için mutlu ve daha huzurlu olmasını sağladı.

Es...
(Doktor Takvimi)

Araştırarak gittim kendisine. Karşı tarafa çok güzel bilgi aktarıyor. Terapilerin nasıl gittiğini detaylı olarak bilgi veriyor. Çocuklarla iletişimi çok güzel. Gelişme kaydettik sayesinde. Olumlu sonuçlar aldık ve halen devam ediyoruz. Yakınlarıma tavsiye ederim.

E
(Doktor Takvimi)

Başka doktorumuzun aracılığı ile gittik. Nida hanım çocukla çocuk olabiliyor, hemen cezbediyor çocukları, bu yönünü çok beğeniyorum. 2 haftada gelişmeler oldu. Seanslardan memnun kaldım. Aldığımız destek yeterli diye düşünüyorum. Yakınlarıma tavsiye ederim.

D.
(Doktor Takvimi)

Çocuğumda artikülasyon bozukluğu vardı. Oyun terapistimiz sayesinde Nida Hanım'a ulaştık. 2 yıldan beri eğitim görüyoruz Nida Hanım'da. Harf ve ses terapisi görüyoruz. Oğlumun konuşmasını 2. şahıslar anlamazken Nida Hanım'ın sayesinde artık herkes anlayabiliyor. Konuşma bozukluğu olan herkese Nida Hanım'ı öneririm.

Fa...
(Doktor Takvimi)